Motyw przewodni wesela pozwala zmienić schematyczne przyjęcie w uroczystość, która na długo zapadnie w pamięci jej uczestników. Nie wszystkie pary się jednak na niego decydują –kolejny punkt na liście ślubnych przygotowań, to dla nich dodatkowy kłopot. Tymczasem motyw przewodni jest ogromnym ułatwieniem i może pomóc w wyborze dodatków, kwiatów lub ślubnej papeterii. Przedstawiamy Wam najmodniejsze propozycje, które królować będą tego lata!

Pachnący las

Leśne motywy to znakomita propozycja dla wszystkich, którzy pragną uciec na chwilę od miejskiego gwaru, wrzawy ulic i hałasujących samochodów. Nie musicie szukać sali otoczonej szumiącymi drzewami – kilka dobrze dobranych dodatków wystarczy, aby Wasze wesele odbyło się w pachnącym, zaczarowanym lesie!

Zaproszenia ślubne z roślinną aplikacją pasować będą tu idealnie – są naturalne, a zarazem niezwykle eleganckie. Razem z winietkami w tym samym stylu stworzą znakomity duet. Leśna flora będzie ciekawą, wręcz bajkową inspiracją. W ślubnej wiązance może znaleźć się kilka liści paproci, które pięknie komponują się z białymi kwiatami. A może ozdobicie nimi również stoły? Zamiast składać je w formie bukietów, wystarczy położyć jeden liść przy każdym nakryciu, np. na serwetce. Krzesła możecie przystroić gałązkami iglaków. Całość świetnie uzupełnią białe świece – postarajcie się, by było ich naprawdę sporo. Zamknijcie je w szklanych świecznikach lub postawcie na podkładkach wykonanych z okrągłych plastrów drewna.

Zaproszenie z lasem

Zaczarowany ogród

Kwiatowy motyw przewodni to ponadczasowy pomysł, który nigdy nie wychodzi z mody. Będzie idealną propozycja dla niepoprawnych romantyczek, które od dziecka marzyły o weselu jak z bajki. Latem mamy największy wybór kwiatów i niezliczone możliwości aranżacji. Zamiast eleganckich, dostojnych czerwonych róż proponujemy Wam jednak sięgnąć po coś lżejszego. Białe mieczyki, różowe goździki lub peonie sprawdzą się tu idealnie. Pudrowy róż, sporo bieli i przeplatająca się gdzieniegdzie zieleń stworzą piękną aranżację, której nie powstydzicie się nawet za 20 lat. Decydując się na kwiatowy motyw przewodni, pamiętajcie, że roślinności musi być naprawdę sporo. Niech pojawi się na stołach, ale też w ślubnych zaproszeniach, winietkach, podziękowaniach dla gości, a także pamiątkowej księdze.

Kwieciste zaproszenia na ślub

Ślub na zamku

Jeśli marzy Wam się wesele w iście królewskim stylu, nic nie stoi na przeszkodzie, by zorganizować je także latem. Plastikową codzienność zamieńcie na zamkowe wnętrza, a do kościoła wybierzcie się karetą. Szklanki na stołach zastąpcie kryształowymi kieliszkami, które swoim blaskiem dorównywać będą biżuterii panny młodej. Klasyczny, a zarazem elegancki wystrój doskonale uzupełnią świeże kwiaty oraz mosiężne świeczniki. Niech króluje srebro, złoto i diamenty – w końcu ślub bierze się raz w życiu!

zaproszenie na ślub z motywem złotej gipsówki

O ślubie latem marzy wiele par. Jeśli i Wam udało się zarezerwować termin podczas jednego z gorących miesięcy, zastanówcie się, z czym kojarzy się Wam ten czas. Możecie wykorzystać jedną z naszych propozycji lub poszukać innej inspiracji. Może wakacyjny styl marynistyczny lub wesele w stylu garden party? Macie mnóstwo możliwości, więc… do dzieła!

W naszej ofercie znajdziecie m.in.

Produkt dodany do ulubionych