Piktogramy to nic innego jak infografiki, które z pewnością każdy spotyka w życiu codziennym. To taki zestaw znaków i obrazków, które mają za zadanie przedstawić zwykle to, co przekazuje się za pomocą słów. A gdzie je można zobaczyć? Spotkać się z nimi możecie w gazetach, telewizji czy internecie. Są wykorzystywane przy prezentacji waszych ulubionych produktów, aby w jak najprostszy sposób trafić do Was z najważniejszymi informacjami. Taką infografiką jest np. plan warszawskiego metra, czy też aktualnie bardzo na czasie instrukcje mycia rąk w publicznych toaletach.

białe zaproszenie z rebusem

Moda na rebusy ślubne

Zamiłowanie do ikon ślubnych przyszło do nas z zachodu i już na stałe zakorzeniło się w naszej kulturze zapraszania jako symbol przejścia w nowoczesność w papeterii weselnej. Popularność zdobyły sobie głównie poprzez swoją oryginalność oraz prostotę przekazu, który jest zdecydowanie łatwiejszy i bardziej swobodny niż przekaz słowny. Przez lata uzbierało się mnóstwo wierszyków odnośnie do próśb, jakie możecie mieć do gości już jako Para Młoda. Prośby te dotyczą głównie podarunków, czyli prezentów i kwiatów. Dziś już nie ma w tym nic dziwnego, że w zaproszeniach na ślub można znaleźć wierszyk odnośnie do wina zamiast kwiatów czy koperty z pieniędzmi zamiast prezentu.

personalizowane zaproszenie z piktogramami

Piktogram jest nowoczesną odpowiedzią na wierszyki w zaproszeniach ślubnych

Nie ma nic bardziej wymownego i zarazem taktownego jak rebus stworzony z obrazków ślubnych. Dzięki takiej formie przekazu możecie w delikatny sposób zasugerować gościom wasze preferencje, nie narażając się przy tym na to, że urazicie czyjeś uczucia, a co ważne unikniecie w ten sposób niechcianego prezentu. Bogactwo gotowych rebusów pozwoli Wam znaleźć wśród nich coś dla siebie. W naszej ofercie znajdziecie grafiki nie tylko te standardowe przedstawiające wino, czy książkę zamiast kwiatów, ale i słodycze, kawę czy popularne zdrapki i pluszaki dla dzieci z domów dziecka.

boho zaproszenie z rebusem

Jakie korzyści niesie ze sobą umieszczenie infografiki w zaproszeniu ślubnym


Piktogram ślubny w waszych zaproszeniach to przede wszystkim skrócenie czasu dotarcia do gości z ważnymi informacjami. Takie wizualne komunikaty będą bardziej zrozumiałe dla waszych bliskich i z pewnością ich zaciekawią. W taki sposób będziecie mieli pewność, że informacja nikomu nie umknie i na pewno rzuci się w oczy. Do tych wszystkich zalet należałoby jeszcze dorzucić walory estetyczne. Zaproszenie z rebusem ślubnym jest zwyczajnie w świecie ciekawsze, oryginalne i nowoczesne. Urocze obrazki bez wątpienia wzbogacą i ozdobią zaprosiny.

Spodobały Ci się zaproszenia z piktogramami? Zobacz również:

zaproszenie ze zdjęciem z piękną infografiką

Produkt dodany do ulubionych