Slide thumbnail

Sezon urlopowy w RoyalDekor 10-14 sierpnia
Zamówienia złożone po 22 lipca będą realizowane po urlopie

Pudełka na koperty  


Aby uniknąć zamieszania w momencie składania życzeń i wręczania kopert przez waszych gości, dobrze by było zaopatrzyć się w specjalne pudełko lub skrzyneczkę. Odciążycie w ten sposób waszych świadków, którzy nie będą musieli organizować na szybko przypadkowego opakowania. Przede wszystkim zabezpieczy to wasze koperty, w których niejednokrotnie znajdą się pieniążki, przed zaginięciem, czy zawieruszeniem się.

MODNE SKRZYNECZKI I PUDEŁKA NA KOPERTY ZROBIĄ WRAŻENIE NA WASZYCH GOŚCIACH

Wybór tego wyjątkowego opakowania nie może być przypadkowy. Przede wszystkim musi się podobać Wam, ale i pasować do całej konwencji waszego ślubu i wesela. Takie pudełko w pierwszej kolejności zobaczą wasi goście, dlatego musi być ono wizualnie atrakcyjne, dobrze wykonane, a dodatkowym atutem będzie personalizacja, jaka może się na nim znaleźć.
Po weselu będzie stanowiło ozdobę, którą można w różnoraki sposób wykorzystać, co już zależy od waszej wyobraźni. Przede wszystkim będzie to wspaniała pamiątka tego wyjątkowego dnia.


Jest 2 produktów.

Showing 1 - 2 of 2 items
  • Biała, drewniana skrzyneczka na koperty z ażurowymi serduszkami to nietuzinkowy sposób na organizację i przechowanie kopert z pieniążkami i życzeniami od waszych gości. Skrzyneczka jest w pełni spersonalizowana. Na froncie w serduszkach umieszczone są wasze imiona oraz podziękowanie, a na górnej pokrywie również podziękowanie wraz z datą ślubu. Jest to...

    59 zł
    Na stanie
  • Ornamentowa, drewniana, w białym kolorze skrzyneczka na koperty to nieodłączny element ślubny. Piękne ornamenty kwiatowe są oryginalnym, ażurowym zdobieniem, który czyni ją wyjątkową. Skrzyneczka ta jest bardzo przydatna, ponieważ zmieści wszystkie wasze koperty z życzeniami i pieniążkami. Pomoże uniknąć chaosu i zorganizować moment składania życzeń na...

    59 zł
    Na stanie
Showing 1 - 2 of 2 items