Pudełka na koperty

Aby uniknąć zamieszania w momencie składania życzeń i wręczania kopert przez waszych gości, dobrze by było zaopatrzyć się w specjalne pudełko lub skrzyneczkę. Odciążycie w ten sposób waszych świadków, którzy nie będą musieli organizować na szybko przypadkowego opakowania. Przede wszystkim zabezpieczy to wasze koperty, w których niejednokrotnie znajdą się pieniążki, przed zaginięciem, czy zawieruszeniem się.

MODNE SKRZYNECZKI I PUDEŁKA NA KOPERTY ZROBIĄ WRAŻENIE NA WASZYCH GOŚCIACH

Wybór tego wyjątkowego opakowania nie może być przypadkowy. Przede wszystkim musi się podobać Wam, ale i pasować do całej konwencji waszego ślubu i wesela. Takie pudełko w pierwszej kolejności zobaczą wasi goście, dlatego musi być ono wizualnie atrakcyjne, dobrze wykonane, a dodatkowym atutem będzie personalizacja, jaka może się na nim znaleźć.
Po weselu będzie stanowiło ozdobę, którą można w różnoraki sposób wykorzystać, co już zależy od waszej wyobraźni. Przede wszystkim będzie to wspaniała pamiątka tego wyjątkowego dnia.

Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.