Świadkowie to jedni z ważniejszych uczestników ceremonii ślubnej. To oni służą parze młodej wsparciem i niejednokrotnie biorą czynny udział nie tylko w przygotowaniach do ceremonii, ale również podczas jej trwania. Nic zatem dziwnego, że podobnie jak podziękowania dla rodziców, również podziękowania dla świadków, wymagają specjalnej uwagi. Nic zatem dziwnego, że szukacie pomysłu na prezent dla świadków, który ich zaskoczy i ucieszy. Dla ułatwienia przygotowaliśmy 5 niebanalnych pomysłów na podziękowania dla świadków.

Podziękowania dla świadków – pomysły prosto z serca

Świadkami zostają zwykle osoby nam najbliższe, rodzeństwo lub przyjaciele, na których możemy polegać, więc szukając pomysłu na podziękowania dla świadków, warto zajrzeć w głąb serca. Najlepiej zastanowić się, co lubią, w jaki sposób chętnie spędzają wolny czas i co jest dla nich ważne. Jeśli spojrzysz na pomysł na podziękowanie dla świadków w ten sposób, to z pewnością wymyślisz spersonalizowany prezent, który sprawi im przyjemność.

Jednym z dobrych pomysłów na podziękowania dla świadków jest nagranie filmu lub zrobienie prezentacji, na której podziękujesz świadkom za wsparcie. Możesz odwołać się do wspólnie spędzonych chwil dzieciństwa czy młodości i podkreślić wagę więzi, które Was łączą. W zależności od Waszych temperamentów i osobowości, podziękowania tego rodzaju mogą być wzruszające lub zrobione na wesoło. Takie nagranie będzie z pewnością świetną pamiątką i każdy świadek z radością wróci do niego po latach.

Możesz również przygotować dla swoich świadków specjalną piosenkę, którą wykonacie jako para młoda na zakończenie wesela. To pomysł dla tych co lubią i umieją śpiewać i nie straszne im występy przed niemałą publicznością. Jeśli do nich należycie, to scena weselna jest Wasza i świadkowie z pewnością poczują się docenieni.

Jeśli sztuka piosenkarsko-aktorska nie jest Waszą mocną stroną, ale za to macie zdolności plastyczne i lubicie rękodzieło różnego rodzaju, to w podziękowaniu dla świadków możecie zrobić coś specjalnego dla nich. To może być drobiazg, typu order dla najlepszego świadka czy dyplom, potwierdzający umiejętności bycia świadkiem ?. Ograniczeniem jest tylko Wasza wyobraźnia, bo każdy prezent będący wytworem własnych rąk i przygotowany specjalnie z myślą o danej osobie będzie wyjątkowy.

Podziękowania dla świadka – tekst 

Nie mniej ważny od prezentu będącego podziękowaniem dla świadka, jest tekst, który będzie jego częścią. W zależności od formy prezentu, którą wybierzesz, może to być tekst, który zostanie przekazany w formie ustnej lub pisemnej. Tekst podziękowania może być napisany prozą, wierszem lub przyjąć formę piosenki. Wszystko zależy od tego, jaka będzie bardziej pasować do prezentu, Waszego temperamentu i konwencji urządzanego wesela.

Jeśli szukacie niebanalnego pomysłu na podziękowanie dla świadków, to najlepiej przygotujcie sobie własny tekst podziękowania. Dzięki temu będzie on nie tylko dobrze dopasowany do Waszych świadków, ale również poczują się oni dodatkowo wyróżnieni. Nawet jeśli wydaje Wam się, że trudno jest napisać taki tekst podziękowania, to zamiast łamać sobie głowę i myśleć godzinami jak napisać pierwsze zdanie, zacznijcie pisać, co Wam przyjdzie do głowy. Potem odłóżcie tekst na jakiś czas i podczas kolejnego czytania spróbujcie go przeredagować. To bardzo skuteczna metoda pozwalająca stworzyć tekst nawet wtedy, gdy wydaje Wam się, że jesteście totalnymi beztalenciami w tym zakresie.

Produkt dodany do ulubionych