Pomimo wszechobecnej mody na zdrowy styl życia, aktywny wypoczynek i unikanie używek, nie wzniesienie toastu za zdrowie pary młodej w czasie wesela byłoby jak wycieczka do Paryża bez zwiedzenia wieży Eiffla. Aby uatrakcyjnić wygląd trunków na biesiadnych stołach, warto zaopatrzyć się w zawieszki na alkohol. Które sprawdzą się najlepiej?

CZY WARTO ZAINTERESOWAĆ SIĘ ZAWIESZKAMI NA ALKOHOL?

Niewielkie karteczki z zabawnymi tekstami, wykonane z najwyższej klasy materiałów, będą doskonałą ozdobą stołów i dodadzą nutę łagodności, często bardzo prostym lub kanciastym kształtom butelek. Krótkie wierszyki sprawią, że na ustach zaproszonych pojawi się uśmiech. Będą także świetnym pretekstem do rozpoczęcia rozmowy i zaznajomienia gości ze sobą.

Warto zaznaczyć, że w obrębie jednej kolekcji ślubnej znajdziemy zazwyczaj wiele różnych produktów. Nie musimy się martwić, że oryginalne zaproszenia ślubne będą gryzły się z zawieszkami na alkohol, winietkami czy numerkami na stołach. Jeśli wszystkie elementy wchodzą w skład danej serii, mamy pewność, że utworzą harmonijną całość.

ELEGANCKI KONTRAST

Urządzając wesele w stylu klasycznym, stawiamy na wyrafinowane formy, bogactwo zdobień oraz wypróbowane rozwiązania. Nadmiar kolorów nie jest wskazany, dlatego winietki na alkohol z kolekcji Węglem Malowane odnajdą się doskonale na imprezie fanów tradycji.

Baza, wykonana z białego metalizowanego papieru, stanowi świetny kontrast dla wyraźnego zdobienia, jakim są szkice czarnych kwiatów. Dołączony srebrny sznureczek nie odwraca uwagi od kompozycji, a jego długość pozwala na przewiązanie karteczki na żądanej wysokości. W skład kolekcji Węglem Malowane wchodzą również: numerki na stoły, menu, winietki, pudełeczka dla gości oraz oryginalne zaproszenia ślubne. Elegancka prostota – czegóż chcieć więcej?

Ostatnio na naszym blogu: Najlepsze pomysły na dekoracje ślubne butelek z alkoholem – zawieszki i naklejki

NIECH SIĘ ŚWIECI!

Ślub to dla wielu najważniejszy moment w życiu, a nic nie podkreśla ważnych chwil lepiej niż złoto. Połyskliwy kolor święci triumfy w modzie ślubnej od niepamiętnych czasów i doskonale odnajduje się w różnych motywach urządzania wesel.

Blasku imprezie nadadzą zawieszki na alkohol z kolekcji Glamour Gold. Papier w stylu lustrzanego złota na obrzeżach kartki widowiskowo odbija światło, przywodząc na myśl blichtr prosto z czerwonego dywanu największych festiwali filmowych. Zawieszka odnajdzie się również w stylach nacechowanych mniejszym przepychem. Będzie wtedy drobną, błyszczącą ozdobą na tle klasyki, nie burząc wytwornej elegancji. Czarne ornamenty z motywem liści utwierdzają w przekonaniu, że kolekcja Glamour Gold doskonale wpasuje się w styl klasyczny.

POWRÓT DO NATURY

Styl naturalistyczny czy rustykalny będzie gościł na niejednym weselu. Nic dziwnego – połączenie surowego drewna, zielonych elementów roślin oraz bieli urzeka pięknem. Doskonałym uzupełnieniem naturalnej prostoty wydają się  zawieszki na alkohol z kolekcji Rustykalna Sosna.

Baza z papieru ekologicznego wygląda nietuzinkowo i mówi o bliskiej więzi państwa młodych z przyrodą. Główną ozdobą jest rysunek z gałązkami sosnowymi, oliwnymi oraz jagodami, skomponowanymi w wianek. Zieleń mocno się wyróżnia na tle pozostałych elementów, nadając kompozycji świeżości i lekkości. Całość domyka cienki, jutowy sznurek, który nie odbiega od rustykalnej konwencji.

Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.