Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej pary, która się na nie decyduje. Zaproszeni przez nas w tym specjalnym dniu goście również mogą wspominać uroczystość dzięki niewielkim podziękowaniom dla gości weselnych, które można dla nich przygotować. Wszyscy, nie tylko Państwo Młodzi, lubią dostawać prezenty kojarzące się z przyjemnymi wydarzeniami.

Ostatnio na naszym blogu: Podziękowania dla świadków - 5 niebanalnych pomysłów

Jakie podziękowania warto wybrać dla gości weselnych?

Moda na obdarowywanie gości weselnych pojawiła się w Polsce stosunkowo niedawno, ale szybko zdobyła ogromną popularność. Rodzice i najbliżsi przyjaciele Państwa Młodych to najważniejsi goście w dniu zaślubin. Już przez samo zaproszenie na ślub okazujemy im szacunek. Pięknie zaprojektowane, oddające charakter Państwa Młodych i całej uroczystości, zaproszenia mogą być wspaniałą pamiątką, którą goście przechowają obok zdjęć w albumie.

Prezent dla gości weselnych nie musi być drogi i bardzo wymyślny. Uznanie zdobędzie z pewnością wykonanie go własnoręcznie, jednak niewiele par w ślubnym zamieszaniu znajdzie na to czas. Z pomocą przychodzą firmy specjalizujące się w wykonywaniu drobiazgów pomyślanych jako upominki dla gości. Może to być urokliwa, pachnąca naturalnym woskiem świeczka, podziękowania Merci, wyrabiane ręcznie mydełko czy słodkości – specjalności z danego regionu kraju, jak miniaturowe sękacze, ciasteczka lub słoiczek miodu z pobliskiej pasieki. Ważne jednak, by pamiętać o spersonalizowaniu każdego upominku. Osoby, które zapraszamy w tym ważnym dla Państwa Młodych dniu powinny - podobnie jak oni - poczuć się wyjątkowo. Z pewnością ucieszą się z odręcznej dedykacji dla każdego z nich, umieszczonej na opakowaniu nawet najmniejszego prezentu.

Sprawdź również: Nietypowe podziękowania dla rodziców na weselu - 9 pomysłów

Popularnym sposobem na uhonorowanie gości weselnych jest również specjalnie wypisane na ozdobnej karcie podziękowanie. Nawiązująca motywem do wzorów na zaproszeniu weselnym oraz przewodnich tematów ślubu i wesela będzie szczególnym rodzajem wyrażenia wdzięczności za pojawienie się na uroczystości. Modne w ostatnich latach fotobudki, w których można błyskawicznie zrobić sobie zdjęcia z zabawnymi akcesoriami, pozwalają na wyjątkowe personalizowanie podziękowań. Wykorzystajmy zdjęcia naszych gości, naklejając je na zdobione karty lub oprawiając w ramki ze wzorami z zaproszeń, a możemy być pewni, że znajdą swoje honorowe miejsce w każdym domu.

Jak zapakować prezenty dla gości weselnych?

Niezależnie od rodzaju prezentu będącego miłą pamiątką dla gości weselnych, zadbajmy o jego staranne opakowanie. Nawet niewielkie ciasteczko zapakowane w pięknie wykonane pudełko stanie się uroczym wspomnieniem uroczystości weselnej. Utrzymane w stylu rustykalnym, eleganckim, ekologicznym lub w nowoczesnym, pudełeczka na upominki dla gości weselnych będą przysłowiową wisienką na torcie zabraną przez gości do domów. Staranne wykonanie z wysokiej jakości materiałów pozwoli zachować je jako pamiątkę przez długie lata.

Produkt dodany do ulubionych